Turgut Özal Bulvarı No:293 Merkez/Batman0 488 214 70 77

Hakkımızda

Hakkımızda

2005 yılında Batman'ın ikinci özel hastanesi olarak kuruldu. Hastanemizin 4 adet ameliyat salonu olup her an doğuma hazır doğum salonu bulunmaktadır.

ÖZEL BATMAN HASTANESİ bünyesinde; Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, , İç Hastalıkları, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Sağlığı, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroşirürji (Beyin cerrahisi), Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Biyokimya, Radyoloji bölümleri bulunmaktadır. Hastalarının sağlığı kadar konforuna da büyük önem veren ÖZEL BATMAN HASTANESİ , 4 Suit , 14 Yatak Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi, 2 Yatak Koroner Yoğun Bakım Ünitesi, 12 Kuvöz Yeni doğan Yoğun Bakım Ünitesi ve 54 normal oda olmak üzere toplam 86 yatak kapasitesine sahiptir.

Modern cihazlarla donanımlı tam teşekküllü laboratuarımızda alanında deneyimli uzman kadromuz ile Özel Batman Hastanesi yönetimi; hizmet sektöründe sınırların olmadığı düşüncesi ile hastane olarak sağlık alanındaki her türlü gelişmeyi yakından takip eder ve son teknoloji ürünlerini Özel Batman Hastanesi bünyesinde kullanımını sağlar. Teknolojik donanımın yanı sıra doktor ve personel kalitesine de büyük önem verir.